ביתנים לתערוכות בארץ ובחו"ל

הפקת ביתנים לתערוכות בארץ ובחו”ל. איתנו תוכלו לעצב ולהפיק ביתני תצוגה לקניה לשימוש רב פעמי לתערוכות רבות או להשכרת ביתן תצוגה לתערוכה בודדת. חבילות ביתני התצוגה של אקספוסמארט זמינות כ turnkey project  בכל נקודה בעולם. צרו קשר עם יועץ התערוכות שלנו  לפרטים נוספים ושיחת  הכרות עם יועץ התערוכות שלנו

למידע נוסף אודות מוצרים ולקבלת פרטים נוספים והצעת מחיר, אנא מלאו את הפרטים בטופס ואנחנו נחזור אליכם בהקדם:

  הפקת ועיצוב ביתני תצוגה לתערוכות בארץ ובחו”ל

  מעוניינים להפיק ולעצב ביתן תצוגה לכנס או תערוכה בארץ, ארצות הברית או אירופה עם ביתני תערוכה מוצלחים במיוחד שימשכו את תשומת הלב של המבקרים בתערוכה הבאה? אנו ב-Exposmart מתמחים ביצירת ביתני תצוגה איכותיים לתערוכות המושכים את תשומת לב המבקרים הרלוונטיים בתערוכה. אנו מבינים ומכירים מקרוב את הדרישות הייחודיות והרגולציה של מארגני תערוכות מחד, ומאידך את הדרישות של החברות המציגות בתערוכה, במיוחד אלה שמעוניינים בחדשנות, עלות סבירה ועיצוב מודרני. הגישה החדשנית שלנו לעיצוב והפקת ביתני תצוגה מתאימה לתעשיות שונות, מהתעשייה הרפואית ועד לעולם ההייטק. אנו גאים בפתרונות שאנו מציעים לחברות ישראליות המציגות בתערוכות וכנסים בארה”ב, אירפה  וברחבי העולם, כדי שהן יוכלו להציג את המוצרים והשירותים שלהן מבלי לבזבז כספים מיותרים.

  מה גורם ל-Exposmart לבלוט?

  עולם התערוכות והכנסים פוסט קורונה עובר מהשקעות גדולות על ביתני תצוגה גדולים, חד פעמיים עם השתתפות בתערוכות מעטות להשתתפות בתערוכות רבות יותר ובגדלי ביתן קטנים יותר. מה שעומד מאחורי טרנד זה הוא כמובן פיזור הסיכון וההבנה שעדיף להיחשף לקהלים רבים ומגוונים יותר.  ביתני התצוגה הרב-פעמיים שאנו מתמחים בהם מציעים פתרון חסכוני שאינו מתפשר על איכות ונראות. העיצובים המודרניים והידידותיים לסביבה שלנו הם שינוי מרענן מהברזנט והחומרים הכבדים המשמשים במערכות מסורתיות. בין אם אתם מגיעים מתעשיית הרפואה, מעולם ההייטק, או שאתם חברה המבוססת בארה”ב שמחפשת תערוכות מודרניות, דוכני התצוגה של Exposmart יעמדו בכל הציפיות.

  ניהול לוגיסטיקת ביתני תצוגה

  שירותי ניהול הפרויקטים של Exposmart יודעים לתאם בין לוגיסטיקה, התקנות ועיצוב בו זמנית. אנחנו נדאג להכל, החל מהבנת הרגולציה של התערוכה בה אתם משתתפים, אישור עיצוב ביתן התצוגה על ידי מארגני התערוכה דרך שילוח ביתן התצוגה לתערוכה וכלה בלוגיסטיקת ההתקנה והפירוק של ביתן התצוגה בתערוכה. יש לנו ניסיון של עשרות שנים בעיצוב והפקת ביתנים בארה”ב, אירופה, אוסטרליה, סין ובכמעט כל נקודה בעולם. אנו מכירים רגולציות מקומיות בתערוכות בינלאומיות כולל ניסיון מוכח בלוגיסטיקת שילוחים בינלאומית. בעזרתנו, תוכלו להתמקד בדברים שלשמם אתם מציגים בתערוכה, בזמן שאנו נדאג לכל השאר.

  הכירו את Exposmart:

  הפקת ביתני התצוגה והתערוכות החדשניות שלנו כוללות עיצוב ידידותי לסביבה להבטחת עתיד טוב יותר. עזרו לנו להגן על הסביבה שלנו עם דוכני תערוכות בעיצוב בר קיימא. אנו ב  Exposmart                       מחויבים לצמצם את כמות הפסולת שתעשיית התערוכות מייצרת ולכן אנו מציעים דוכנים איכותיים המורכבים מחומרים ידידותיים לסביבה. לא רק שהדוכנים שלנו מעוצבים באופן המושך את תשומת הלב של הלקוחות הפוטנציאליים שלכם, אלא הם גם רב פעמיים כך שתוכלו לעשות בהם שימוש חוזר. שימוש רב פעמי בדוכנים ובביתני התצוגה שלנו שלנו יאפשר לכם למחזר את הביתנים למספר התערוכות שאתם עורכים, ואף תוכלו לעצב מחדש את הביתנים למראה חדש מבלי לשלם על ביתני תערוכה חדשים בכל פעם. החומרים שאנו משתמשים בהם הם איכותיים, ידידותיים לסביבה ועמידים לטווח הארוך. רוב הביתנים שלנו כוללים חמש שנות אחריות.

  עיצוב ביתני תצוגה בהתאמה אישית:

  אנו מודעים לכך שעיצוב של ביתן תצוגה  הוא עניין מהותי שכן הוא התדמית הראשונה שלכם בפני המבקרים בתערוכה. לפיכך אנו עובדים בצמוד אליכם כדי להבין את מטרות התערוכה שלכם ולא פחות חשוב זיהוי קהל הייעד שלכם. כמו כן ננהל שיחה כדי להבין דרישות אחרות כגון שילוחים, תערוכות אחרות שבהן אתם משתתפים, התקנות וכדומה. לפני שאנו פונים לעיצוב הביתן אנו מוודאים אתכם שאתם מרוצים ומקבלים את העיצוב המדויק ביותר לצרכיכם. בנוסף, אנו לוקחים בחשבון את קשיי ההובלה וההתקנה ומוודאים שייעשו באופן היעיל ביותר.

  ביתני תצוגה מוארים וייחודיים מוארים:

  בביתני התערוכה שלנו תוכלו למצוא תאורה מתקדמת ביותר המושכת את תשומת הלב של העוברים והמשאירה עליהם רושם מתמשך. אנו מעניקים לכם מגוון רחב של סוגי תאורה; תאורה אחורית, באנרים מוארים ועוד. העיצובים שלנו נועדו להבליט אתכם והמוצרים שלכם בתערוכות תחרותיות. עיצובים של ביתני תצוגה בשילוב של קירות מוארים  התאורה מייצרים עומק ותלת מימדיות לביתן ומוסיפים אפקט תלת ממדי המאפשרים לכם לבלוט על פני מציגים אחרים בתערוכה.

  מלוגיסטיקה ועד התקנה, Exposmart מבינה את הדרישות הייחודיות של תערוכות מקומיות ובינלאומיות. לכן אם גם אם אתם מעוניינים בעיצוב ביתני תערוכה בארה״ב, גרמניה או כל מקום אחר, אנו מבטיחים לך את השירות היעיל ביותר והמומחיות הטובה ביותר. אל תהססו להוריד את הקטלוג שלנו ולהיחשף לעולם של פתרונות חדישים ברי קיימא במחירים סבירים עבור התערוכה הבאה שלכם. אנחנו לא רק בונים דוכנים עבורכם, אנחנו מבטיחים ליצור עבורכם מרחב שיסב את תשומת הלב של קהל הלקוחות שלכם ושיניב תוצאות בלתי מתפשרות. הצטרפו אלינו להפיק ביתן תצוגה חדשני, מודרני ומעוצב לתערוכה הבאה שלכם, צרו קשר עכשיו!

  אקספוסמארט - עיצוב והפקת ביתני תצוגה לתערוכות בארץ ובחו

  072-3726062

  למידע נוסף אודות מוצרים ולקבלת פרטים נוספים והצעת מחיר, אנא מלאו את הפרטים בטופס ואנחנו נחזור אליכם בהקדם:

   close
   Skip to content