ביתני תצוגה מוארים לתערוכות בארץ ובחו"ל

ביתני תצוגה מוארים והקירות המוארים של חברת אקספוסמארט פותחו במיוחד לתערוכת וכנסים בארץ ובחו”ל, הינם קלים מאוד להתקנה מהירה ומגיעים עם אריזה מקצועית שפותחה במיוחד לשילוחים בינלאמיים. כל הקירות המוארים, מתקני התצוגה המוארים וביתני התצוגה המוארים שלנו מגיעים עם 5 שנות אחריות. ביתני התצוגה המוארים והקירות המוארים הינם מודלרים כך שתוכלו לשנות גודל ועיצוב גרפי מתערוכה לתערוכה בקלות

למידע נוסף אודות מוצרים ולקבלת פרטים נוספים והצעת מחיר, אנא מלאו את הפרטים בטופס ואנחנו נחזור אליכם בהקדם:

  ביתני תצוגה מוארים, קירות מוארים ומתקני תצוגה מוארים לתערוכות וכנסים

   

  מה באמת חשוב למנהלי שיווק ומנכ”לים המשתתפים בתערוכות וכנסים בארה”ב, אירופה וישראל? ביתן תצוגה יפה ומרשים זה תמיד כיף ונעים אבל כדי שהוא יהיה בר קיימא הוא חייב לעבוד, קרי לייצר לידיים איכותיים ושיהיה קל לנהל לוגיסטית מתערוכה לתערוכה.

  במאמר זה נצלול לעומקו של נושא עיצוב ביתנים לתערוכות עם דגש על הטכנולוגיות השונות של ביתני תצוגה ומתקני תצוגה מוארים. ישנם שלושה היבטים מרכזים שבהם אתמקד והכל מתוך נקודת מבט אחת: עיצוב ביתנים לתערוכה שמייצר לידיים איכותיים בתערוכות וכנסים.

  • מתי כדאי לשקול לשלב קירות מוארים, באנרים מוארים ומתקני תצוגה מוארים העיצוב הביתן?
  • האם ביתני תצוגה מוארים מתאימים לכל חברה המציגה בתערוכות וכנסים? מה חשוב לדעת?
  • הטכנולוגיות השונות של ביתני תצוגה מוארים – מהם הפתרונות השונים הזמינים למציגים?

  מתי כדאי לשקול לשלב קירות מוארים, באנרים מוארים ומתקני תצוגה מוארים העיצוב הביתן?

  ישנן מספר מצבים שבהם כדאי לשקול ביתני תצוגה מוארים או מתקני תצוגה מוארים בתערוכות וכנסים:

  • ביתן קטן – נראות גדולה: ביתני תצוגה קטנים ברוחב 3 מטר או 6 מטר. אחת הבעיות המרכזיות של חברות המשתתפות בתערוכות וכנסים עם שטחים קטנים היא שיש המון מהם וקשה להתבלט. הרבה חברות המציגות בשטחים קטנים חושבות בטעות שמכיוון שהשטח קטן לא כדאי להשקיע ואפשר להופיע עם ביתני פופ אפ ורול אפים למיניהם. את הטעות הזאת אפשר לנצל על מנת לייצר יתרון מובהק עם שימוש במתקני תצוגה מוארים שונים כגון ביתני תצוגה מוארים, קירות מוארים ובאנרים מוארים. שימוש מושכל בפתרונות אלה בשילוב עיצוב גרפי חכם יקנה למציגים בתערוכות וכנסים עם שטחים קטנים יתרון “לא הוגן” 😊
  • ביתנים בינונים וגדולים: הדרך החכמה לתפוס גובה כדי שיראו את הביתן שלכם מכל מיקום בתערוכה עם תקציב מוגבל. יש לכם ביתן בינוני – גדול אבל אין לכם תקציב בלתי מוגבל? אם זה המצב אז באנרים תלויים מוארים יכולים לתת להיות שובר השוויון שחיפשתם. מה שבטוח זה שלא יפספסו אתכם ואת הביתן שלכם יראו מכל מקום בתערוכה.

  האם ביתני תצוגה מוארים מתאימים לכל חברה המציגה בתערוכות וכנסים? מה חשוב לדעת?

  ביתני תצוגה מוארים ומתקני תצוגה מוארים יכולים להוסיף אימפקט לכל עיצוב של ביתן תצוגה שיבדל אותו ויבליט אותו מול המשתתפים האחרים בתערוכה. אם זאת יש מספר נקודות שכדאי לדעת ולקחת בחשבון:

  • לוגיסטיקה: ביתני תצוגה מוארים איכותיים מורכבים ממסגרות אלומיניום, רשתות לד ושנאים והם יותר כבדים וגדולים לשילוח. אם אתם משתתפים בתערוכות באירופה או ארצות הברית תוכלו לקחת איתכם את ביתני התצוגה כ overweight ואנו תמיד ממליצים לארגן זאת מראש לפני הטיסה. בשדה התעופה הכל יותר יקר.
  • ההמלצה שלנו למשתתפים בתערוכות בארה”ב ואירופה היא בכל מקרה לשלוח את ביתני התצוגה עם DHL ישירות לתערוכה דרך חברת הלוגיסטיקה של התערוכה. זוהי הדרך הקלה והבטוחה ביותר לשינוע ביתני תצוגה בחו”ל וכמובן שהדרך הכי נעימה להגיע לתערוכה מבלי להיסחב ולדאוג כל הדרך בקשר למזוודות שלכם.
  • רוצים להגיע לתערוכה כשהביתן שלכם מוכן לפעולה? חברת אקספוסמארט תדאג לכל התהליך מתחילתו וגד סופו: עיצוב ביתן התצוגה המואר, לוגיסטיקות, שילוחים, התקנות, פירוקים ועד שליחתו של ביתן התצוגה שלכם בחזרה לארץ, אחסנה מקומית או שילוח לתערוכה הבאה.
  • איך אפשר לדעת אם ביתן תצוגה המואר הוא איכותי ויחזיק לאורך זמן? ביתן תצוגה מואר איכותי: 5 שנות אחריות, אלומיניום איכותי (לא פלסטיק), שנאים עם תו תקן מאושר במדינת הייעד, אפשרות להחלפת גרפיקות עצמית קלה והתקנות ללא כלים. אנו ממליצים לא לרכוש ביתני תצוגה מוארים שהם פופ אפים.  הם אמנם קצת יותר קלים אך ניסיוננו לא מחזיקים מעמד ולא נראים טוב לאורך זמן. מומלץ מאוד לבקר באולם התצוגה כמובן.

  הטכנולוגיות השונות של ביתני תצוגה מוארים – מהם הפתרונות השונים הזמינים למציגים?

  לחברת אקספוסמארט פתרונות רבים ביתני תצוגה ומתקני תצוגה מוארים. נסקור כאן בקצרה מהם כולל יתרונות וחסרונות ולמי הם מתאימים:

  • ביתן תצוגה מואר מודולרי SEG: כשמו כן הוא וזהו הייתרון הגדול שלו. ביתן מואר מהסוג הזה ברוחב 6 מטר לדוגמה תוכלו להרכיב גם ברוחב 5 מטר, 4 מטר וכן הלאה עד רוחב 1 מטר. הביתן המואר הזה מגיע ב FLIGHT CASE  סופר איכותי ונועד להיות סוס עבודה של ממש. מצד שני הוא מיועד בעיקר לשילוח מקצועי שנוכל לארגן כמובן.
  • קירות תצוגה מוארים: קירות התצוגה המוארים של אקספוסמארט מגיעים ברוחב 3 מטר או 6 מטר שהם מדולרים אך לא ברמה של ביתני ה SEG. מצד שני הייתרון שלהם שהם יותר קלים לשינוע ( עדיין OCEREIGHT) וניתן לחבר אותם עם מוצרים אחרים כגון עיצוב ביתן תצוגה מואר עם מגדל או מסכים. עיצוב ביתן תצוגה עם מסכי טלוויזיה.
  • סטנדים מוארים: פתרון מצוין לחברות המשתתפות בכנסים ותערוכות קטנות הרוצים נראות מודרנית המושכת תשומת לב, התקנה סופר מהירה ושילוח קל ונעים שאפשר לקחת במטוס בקלות.
  • באנרים ושלטים מוארים לתערוכות: מתאים בעיקר לחברות המשתתפות בתערוכות וכנסים בארה”ב ואירופה עם שטחים בינוניים – גדולים הרוצים למשוך תשומת לב ונראות מכל מקום בתערוכה.
  • מגוון גדול של דוכנים ודלפקים מוארים לכל תערוכה, כנס או קידום מכירות.

  למידע נוסף ופרטים מלאים בנוגע לביתני המולטי קיוב המתקדמים מהדור החדש צרו קשר עם אקספוסמארט  ביתני תצוגה חכמים

   

  אקספוסמארט - עיצוב והפקת ביתני תצוגה לתערוכות בארץ ובחו

  072-3726062

  למידע נוסף אודות מוצרים ולקבלת פרטים נוספים והצעת מחיר, אנא מלאו את הפרטים בטופס ואנחנו נחזור אליכם בהקדם:

   close
   Skip to content