רוצים לשדרג את עיצוב ביתן התצוגה שלכם? קבלו דרך פשוטה, מהירה וזולה שתעיף לכם את הביתן

רוצים לשדרג את עיצוב ביתן התצוגה שלכם? קבלו דרך פשוטה, מהירה וזולה שתעיף לכם את הביתן

מי לא רוצה ביתן תצוגה שנראה טוב, מושך את תשומת לב המבקרים בתערוכה ומביא את קהל הייעד הנכון לביתן? חברות סטארט-אפ ישראליות המופיעות בכנסים ותערוכות חייבות הופעה מכובדת עם תקציבים מוגבלים. חברת אקספוסמארט המתמחה בנישת ביתני התצוגה לחברות סטארט-אפ המציגות בח”ל פיתחה מספר פתרונות.

שטיחים ממותגים – חלק אינטגרלי מעיצוב ההביתן

בפוסטים קודמים עברנו על מספר נושאים כגון עיצוב ביתני תצוגה לתערוכות בחו”ל וחוק שלושת השניות שהוא הדרך הבטוחה לדעת שעיצוב ביתן התצוגה עובד ומביא תוצאות בשטח. הפעם נבחן איך שטיחים ממותגים יכולים לשדרג את עיצוב ביתן התצוגה  שלכם ולגרום למבקרים לעצור מול ביתן התצוגה ופשוט לבהות בהתפעלות. הדבר הראשון שצריך לדעת כדי שזה יעבוד זה לעצב את ביתן התצוגה עם שטיח ממותג מההתחלה ולא להוסיף אותו בדיעבד. במידה ומעצב הביתנים שלכם יעצב את ביתן התצוגה עם השטיח ההמותג מלכתחילה הוא או היא יוכלו להתייחס אל הכל כאל עיצוב אחד ולא כתוספת. מראה עיניים יותר טוב מכל הסבר וכפי שהתמונות המצורפות מראות השטיח הממותג יכול להיות המשך של גרפיקת הביתן עצמו. דבר שפותח אין סוף אפשרויות. אפשר כמובן לעשות המון דברים אחרים הכל תלוי בדימיון והיצירתיות של המעצב או חברת המיתוג.

עיצוב של ביתן תצוגה מאת אקספוסמארט הכולל שטיח ממותג

עיצוב של ביתן תצוגה מאת אקספוסמארט הכולל שטיח ממותג

רעיונות נוספים לשימוש נכון בשטיחים ממותגים בביתן התצוגה שלכם

 • בידול של אזורים מסויימים בביתן לפי נושא או חטיבה
 • הובלת המבקר בביתן בסדר מסויים
 • יצירת תוכן בעל משמעות והפעלות למבקרים

איך זה עובד ואיזה סוג שטיח כדאי לבחור?

במידה ואתם משתתפים בתערוכה בארה”ב, באירופה וכדומה ובחרתם ביתן תצוגה של אקספוסמארט נוכל כמובן לארגן זאת. בכל מקרה השטיח הממותג הנכון ביותר הוא תמיד אותו סוג שטיח בדיוק שכבר נמצא בתערוכה כך שכאשר נחליף את השטיח הסטנדרטי בממותג גובה השטיח וגודלו יהיה בדיוק אותו דבר ללא חשש מבעיות בטיחות. את השטיח המודפס ניתן להדפיס בגדלים שונים תלוי במספר גורמים: אם תרצו לדוגמא לשמור את השטיח לתערוכות הבאות נוכל להדפיס אותו בחלקים מספיק קטנים (בדר”כ מטר על  מטר) כך שיהיה קל לאחסן לתערוכה הבאה. בנוסף אין בהכרח חובה להדפיס שטיח בגול המקסימלי של הביתן – ניתן גם להלחליף רק חלק מהשטיח במקרים מסויימים. מבחינת עלויות ישנן מספר אפשרויות: שטיח במיתוג מלא או לדוגמא שטי דמויי דשא שיהיה הרבה יותר זול. בכל מקרה כדאי להתייעץ עם מעצב ביתן התצוגה שלכם ו/אנשי השיווק של החברה.

ביתן תצוגה מאת אקספוסמארט עם שטיח ממותג

לתכנון, עיצוב והפקה של ביתן התצוגה שלכם בתערוכה הבאה צרו עימנו קשר כבר היום

רוצים לשדרג את עיצוב ביתן התצוגה שלכם? קבלו דרך פשוטה, מהירה וזולה שתעיף לכם את הביתן

  אקספוסמארט - עיצוב והפקת ביתני תצוגה לתערוכות בארץ ובחו

  072-3726062

  למידע נוסף אודות מוצרים ולקבלת פרטים נוספים והצעת מחיר, אנא מלאו את הפרטים בטופס ואנחנו נחזור אליכם בהקדם:

   close
   Skip to content